Неврологічне відділення організовано в 1949 році на 25 ліжок. Кількість ліжок поступово збільшувалось: в 1955 році їх було 30; в 1958 – 40; в 1969 році – 50. З 1971 року і по теперішній час у відділенні 60 ліжок.

     Першою завідуючою неврологічного відділення була Ковалевська В.Л., потім – Комагіна Т.А., Блазенська, Френзель. З 1955 року по 1957 рік – Вайндгард С.М., з 1957 по 1961 рік – Перепелиця А.Л., з 1961 по 1962 роки – Величко В.П., з 1962 по 1987 роки – кандидат медичних наук Кібець А.О.

     З 1987 року відділення очолює Заслужений лікар України Джепа В.В.

     У відділенні працює 38 співробітників. З них 7 лікарів, 16 молодших медичних спеціалістів, 15 молодших медичних сестер.

 

     Лікарі Гузенко В.Ф., Сікора Л.А., Соболєва В.О., Лозовягін І.В., Стебловський А.В., Дяченко Н.І., мають вищу  кваліфікаційну категорію.

     Джепа Н.В. – ІІ кваліфікаційну категорію.

      Завідуючий відділенням Джепа В.В., лікарі Гузенко В.Ф., Лозовягін І.В. у своїй практиці використовують методику мануальної терапії.

  

     

    Лікар Соболєва В.О. являється обласним рефлексотерапевтом. У відділенні цей метод використовують лікарі Дяченко Н.І, Стебловський А.В. при лікуванні неврологічних захворювань.

  

     У відділенні застосовуються нетрадиційні методи лікування. Витягування на тракційному ліжку при остеохондрозах хребта. Киснева терапія при функціональних захворюваннях.

     Роботу молодших медичних спеціалістів та молодших медичних сестер понад 20 років очолює старша медична сестра Самсоненко Н.О., яка має вищу кваліфікаційну категорію і нагороджена грамотою Міністерства охорони здоров’я України.

     З 16 молодших медичних спеціалістів 11 мають вищу кваліфікаційну категорію. Більше 30 років працюють у відділенні медичні сестри Несвятипаска Л.І., Марченко Н.А., Діденко Г.А.

 

     З 1961 року на базі відділення підготовлено 288 лікарів-невропатологів для районів та міст області. Підготовлені і отримали ступінь кандидата медичних наук 3 лікаря.

     За період з 1965 по 2008 роки в різних медичних журналах та матеріалах республіканських конференцій опубліковано 45 наукових статей.

     Завідуючий відділенням Джепа В.В. є обласним невропатологом. За його участю проводяться обласні та міжнародні (Росія) конференції невропатологів області.

    Відділення являється обласним спеціалізованим центром по наданню медичної допомоги хворим області з ураженням нервової системи. З 2007 року застосовуються новітні методики лікування розсіяного склерозу, лікарі відділення надають невідкладну допомогу хворим області. Беруть участь в екстрених викликах та надають консультативно-методичну допомогу при планових виїздах в райони області.

 

    Основними направленнями неврологічної служби є надання допомоги хворим з судинною патологією головного мозку та демієлінізуючими і спадковими захворюваннями нервової системи.

 

 

Контактні телефони

Відділення 25-84-68

                    25-41-32