Відділення хронічного гемодіалізу є структурним підрозділом КЗ “Сумська обласна клінічна лікарня” в складі обласного нефрологічного центру. Відділення відкрито в квітні 2006 року, розраховано на 12 апаратів “штучна нирка”.

    Відділення забезпечує надання спеціалізованої медичної допомоги хворим Сумського району та області з гострою та хронічною нирковою недостатністю ме-тодом програмного гемодіалізу, а також здійснює динамічне спостереження та конт-роль за хворими, що отримують лікування.

    У відділенні працює обладнання виробництва фірми Fresenius Medical Care: 8 апартів “штучна нирка”, система підготовки води діалізної якості AquaSafe 08. Для пацієнтів  відділення є два діалізних зала та дві палати на 10 ліжок для відпочинку.

  

     Відділення є базою для навчання та підвищення кваліфікації лікарів і серед-ніх медичних працівників з питань гемодіалізу.

     Витратними матеріалами для проведення гемодіалізу та лікарськими засобами для невідкладної та симптоматичної терапії хворі забезпечуються безкоштовно.

     Очолює відділення хронічного гемодіалізу з початку його існування лікар-нефролог

Волошина Вікторія Геннадіївна

     Ординатори відділення: Балюк Оксана Вікторівна, Бондаренко Олена Миколаївна.

                  Телефон відділення (0542) 25-03-95.